15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Α2 ́ JOHN DEERE ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ: 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΠΕΤΙΟΥ: 0

Την ήττα γνώρισε η ομάδα μας με 2-0 από την Πρόοδο Σαλμώνης για την 15η αγωνιστική της Α2 κατηγορίας!

Μόλις στο 7ο λεπτό μετά από λάθος στο χώρο του κέντρου οι γηπεδούχοι στην πρώτη τους τελική προσπάθεια άνοιξαν το σκορ με σουτ του Ανδριόπουλου μέσα από την περιοχή!

Η ομάδα μας προσπάθησε να βρει το γκολ της ισοφάρισης όμως στην τελική προσπάθεια δεν μπορούσε να βρει τον στόχο!

Στο 40' μετά από εκτέλεση φάουλ, ο Μπιλάι βρέθηκε αμαρκάριστος στην 'καρδιά' της άμυνάς μας και από κοντά έκανε το 2-0!

Στην επανάληψη δεν άλλαξε ιδιαίτερα το σκηνικό με την ομάδα μας να προσπαθεί να βρει το γκολ που θα την έβαζε ξανά στο παιχνίδι χωρίς όμως να μπορέσει να απειλήσει ουσιαστικά την αντίπαλη εστία, με το 2-0 να είναι το τελικό σκορ της αναμέτρησης!