ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΠΕΤΙΟΥ: 1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ : 5

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΠΕΤΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ 1-5

Την ήττα γνώρισε η ομάδα μας με 1-5 από την Θύελλα Καρδαμά!

Οι φιλοξενούμενοι σαφώς πιο έμπειροι, ήταν ανώτεροι στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα, αξιοποιώντας τις ευκαιρίες που τους παρουσιάστηκαν, αλλά και εκμεταλλεύτηκαν οποιαδήποτε αδράνεια στην άμυνά μας!

Το σκορ άνοιξε νωρίς με τον Μίχα να ευστοχεί σε πέναλτι να σημειώνει το 0-1 στο 12'!

Άμεση απάντηση για την ομάδα μας στο 14' με τον Πολιτικό να μπαίνει ανάμεσα σε αμυντικό και τερματοφύλακα ισοφαρίζοντας σε 1-1!

Στο 35' μετά από κόρνερ και σύγχυση στην άμυνά μας ο Αθανασούλης έδωσε προβάδισμα στους φιλοξενούμενους!

Στο 65ο λεπτό ο Λαμπρόπουλος πρόλαβε την έξοδο του τερματοφύλακά μας και έκανε το 1-3, ενώ τρία λεπτά αργότερα στο 68' ο Γεωργίου με τετ α τετ έκανε το 1-4!

Στο 78' ο Φωτακόπουλος έγραψε το τελικό 1-5!