top of page

Ισόπαλη αναδείχθηκε η ομάδα μας για την εξ' αναβολής 8η αγωνιστική με σκορ 1-1 με αντίπαλο τον Ηλειακό Βαρθολομιού!

Ένα συναρπαστικό παιχνίδι με πολλές φάσεις κυρίως για την ομάδα μας, η οποία μπήκε καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο και είχε 2 πολύ καλές στιγμές στα πρώτα λεπτά με τον Πικέα στο 3ο λεπτό και στο 12ο να αστοχεί σε τετ α τετ!

Δύο καλές στιγμές για τους φιλοξενούμενους στο 28' με τον τερματοφύλακά μας να επεμβαίνει εντυπωσιακά και στο 34' να με νέα διπλή απόκρουση, όπου στην αντεπίθεση ο Πανταζόπουλος Δ. με ωραία ενέργεια βρίσκει τον Πανταζόπουλο Σ. και με πλασέ γίνεται το 1-0!

Στην επανάληψη μεγάλη ευκαιρία για την ομάδα μετά στο 52' από ωραίο συνδιασμό ο Δασκόπουλος μοιράζει στον Πικέα ο οποίος σε τετ α τετ νικήθηκε από τον τερματοφύλακα και στη συνέχεια η μπάλα χτύπησε και στο δοκάρι!

Νέο δοκάρι στο 60', αυτή την φορά η μπάλα χτύπησε στο οριζόντιο μετά από εκτέλεση φάουλ του Πικέα!

Στο 69' ήρθε η ισοφάριση με σουτ του Dururu! Η ομάδα μας προσπάθησε να βρει το γκολ που θα της έδινε το προβάδισμα χωρίς να τα καταφέρει κι έτσι παρέμεινε το 1-1